...

Co zrobić gdy budujemy dom, blok, dom modułowy, chcemy osiągnąć jak najlepsze parametry izolacyjne i grzewcze a zarazem stworzyć jak najwięcej przestrzeni użytkowej? Gdy chcemy by nasz dom oddychał, by nie zbierała się w nim wilgoć, by latem było przyjemnie chłodno a zimą cieplusieńko?

Odpowiedzią na to pytanie są płyty systemowe Eco Thermo Floor Silent & Warm. Wykonane na bazie płyt izolacyjnych Steico, lub innym materiale wskazanym przez klienta dostosowanym do klienta potrzeb. Teraz istnieje możliwość schowania systemu grzewczego w izolacji domu tak w podłodze jak i na ścianie, w konstrukcji domu. Szczególnie przydatne rozwiązanie w budownictwie szkieletowym i modułowym.

Produkty do izolacji wykonywane z włókna drzewnego to jeden z podstawowych produktów zapewniających komfort termiczny i dźwiękowy. Mogą być używane m.in. na dachu, stropie czy podczas stawiania ścian. Wysokiej jakości produkty termoizolacyjne wykonywane są z włókna drzewnego charakteryzują się doskonałym poziomem komfortu cieplnego w okresie zimowym oraz korzystną temperaturą latem. W efekcie materiały izolacyjne STEICO są od lat uznawane za gwarancję wysokiego poziomu ochrony cieplnej. Dźwięki wydawane przez ludzi, telewizory sprzęty AGD są główną przyczyną hałasu w domach, dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniego stopnia dźwiękochłonności oraz izolacji akustycznej. Domy doczekały się w historii kilku poważnych modyfikacji. Architekci i projektanci nieustannie dążą do znalezienia idealnej równowagi między samopoczuciem domowników, a ich prywatnością przy jednoczesnym zachowaniu dynamicznego układu przestrzeni budynków. Dlatego właśnie panele Eco Thermo Floor na bazie płyt pilśniowych, płyt z włókna drzewnego mają tak częste zastosowanie w nowoczesnym budownictwie szkieletowym.

Translate »