Pewna jakość, niska cena!
+48 85 651 85 28        biuro@mbig.pl     

Ogrzewanie elektryczne

Szczególnie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, ten rodzaj ogrzewania jest wysoce ekologiczny i efektywny. Dzięki niemu możesz cieszyć się komfortem cieplnym o każdej porze roku. Mowa oczywiście o ogrzewaniu elektrycznym ściennym oraz podłogowym. Proponujemy także wysoce ekonomiczne rozwiązania, dzięki którym nie straszne Państwu będą nawet najbardziej srogie zimy. Co daje posiadanie ogrzewania elektrycznego podłogowego i ściennego? Jak działa taki system?
Budowa ogrzewania elektrycznego

Na cały innowacyjny system, jaki proponujemy na tej podstronie, składa się między innymi: mata, kable grzewcze i termostaty. Instalacja pozwala na dowolne dostosowywanie temperatury do upodobań domowników. Co więcej, można zaprogramować termostaty tak, aby to innowacyjne rozwiązanie utrzymywało stałą temperaturę w całym domu! Dzięki temu nie trzeba samemu ręcznie niczego ustawiać, wszystkiego za nas pilnuje w pełni zautomatyzowany system. Jeśli zdecydujesz się na wybór ogrzewania elektrycznego w swoim domu, koniecznie sprawdź naszą ofertę – EcoThermoFloor.

Panele od producenta EcoThermoFloor

Proponowane rozwiązanie cechuje się przede wszystkim ekonomicznością. To jednak nie wszystko. Nasze podkłady są również przyjazne przyrodzie, dzięki wykorzystaniu w ich budowie materiałów i technologii w pełni ekologicznych. Cechują się one doskonałą izolacją akustyczną. Co więcej, doskonale przepuszczają ciepło wydzielane przez instalacje, dzięki czemu cieszyć się możesz wysoką temperaturą podczas największych zim.

Systemy w naszej ofercie:

ETF 3E – HEAT STICK MAT
– to mata grzewcza do elektrycznego systemu podpodłogowego i ściennego.
Została opracowana, stworzona i opatentowana przez jednego z najlepszych producentów systemów izolacyjnych w Europie. Ta innowacyjna mata zapewnia przyjemnie ciepłe, niezwykle komfortowe środowisko idąc w parze z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Dzięki funkcjom separacji i hydroizolacji, nadaje się do każdego rodzaju podłoża. Samoprzylepna membrana ETF 3E HEAT STICK MAT, przeznaczona jest do podłoży drewnianych i ceramicznych, gipsowych itp. Można ją łatwo i szybko zainstalować w każdych warunkach i na każdym podłożu. ETF 3E HEAT STICK MAT ma tylko 5,5 mm grubości – a tym samym jest znacznie cieńsza niż jakikolwiek inny system. Nie wymaga konserwacji z biegiem czasu. Spełnia wiele funkcji, których nie mają inne maty systemów ogrzewania elektrycznego: separuje podłoże i zapewnia wodoodporność, odprowadza opary, równomiernie rozkłada nacisk, i stanowi doskonałe podłoże instalacji systemu ogrzewania elektrycznego.

Eco Thermo Floor 3E cable
– kabel grzejny do ogrzewania podłogowego
Ten cienki przewód grzejny można układać bezpośrednio na macie Eco Thermo Floor 3E – HEAT STICK MAT SYSTEM, na betonie lub w warstwie kleju do płytek, w nowej lub odnawianej podłodze lub na starych płytkach w kuchni, przedpokoju, pokoju bądź innych pomieszczeniach. Stosuję się go pod płytki, pod marmur, granit, wykładzinę dywanowa, parkiet, deski parkietowe i panele podłogowe. Może być również stosowany do instalacji ogrzewania pod posadzką drewnianą.

Eco Thermo Floor 3E System Termostat
– innowacyjny system zarządzania energią i kosztami
Wifi Comfort – w pełni nowoczesny termostat umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą smartfona z aplikacją z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja pozwala na dostęp wielu użytkownikom i jest w stanie kontrolować kilka domów lub mieszkań. Dzięki jej funkcjom można spokojnie zarządzać kilkoma systemami grzewczymi jednocześnie. Inteligentny termostat jest kompatybilny z czujnikami innych producentów. Nie wymaga żadnych dodatkowych komponentów, takich jak bramki. Wbudowany kreator prowadzi użytkownika, prosto, krok po kroku, zapewniając bezproblemowe uruchomienie.

Przykłady zastosowań:

Po więcej informacji prosimy kontaktować się drogą mailową.