...
Pewna jakość, niska cena!
+48 85 651 85 28        biuro@mbig.pl     

O nas

Nasza firma – Modern Bud Int. Group Sp. J. K. Lebiedziński i Wspólnicy działa w branży budowlanej od 1992 roku. Zajmujemy się produkcją ekologicznych płyt do ogrzewania podłogowego i hurtową sprzedażą materiałów budowlanych www.ekombig.pl. Zakład produkcyjny jak i hurtownia ekologicznych materiałów budowlanych na Podlasiu, mieści się w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 13/22.

Misja naszej firmy

Misją naszej firmy jest dostarczać materiały budowlane naszym klientom o jak najlepszej jakości, w najkrótszym możliwym czasie. Przede wszystkim stawiamy nacisk na wiedzę, fachowe doradztwo pracowników firmy oraz ekologię, ekonomię i innowacyjność naszych rozwiązań.

Współpracujemy z wieloma korporacjami i europejskimi liderami w branżach: instalacji sanitarnych, budownictwa domów szkieletowych, modułowych. Nasi główni dostawcy surowych materiałów to Fermacell (James Hardie), Knauf, Steico, Pfleiderer. W trakcie naszej działalności byliśmy często nagradzani i zdobyliśmy wiele wyróżnień, miedzy innymi z U.S.A.

Świadczymy usługi frezowania płyt na zlecenie

Jako firma podwykonawcza jesteśmy w stanie produkować podkłady do lekkiego systemu ogrzewania wodnego na różnych rodzajach materiałów. Głównie specjalizujemy się w produkcji podkładów do ogrzewania z płyt gipsowych, płyt wiórowych i płyt pilśniowych, płyt xps, płyt eps.

Posiadamy wiedzę i kompetencje oparte na wieloletnim doświadczeniu. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania tak by instalacja systemu ogrzewania była szybka i łatwa w montażu, oraz prosta i funkcjonalna w użytkowaniu. Jeśli istnieje potrzeba, tworzymy projekty ułożenia paneli i rur. Ekologiczne ogrzewanie i zarazem tanie ogrzewanie można teraz dzięki naszym rozwiązaniom zastosować praktycznie wszędzie. Słuchamy naszych klientów.

Produkujemy jako podwykonawca producentów i instalatorów ogrzewania płaszczyznowego. Nie stanowimy konkurencji dla klientów. Wręcz przeciwnie! Poprzez ciągły rozwój, staramy się dostosować nasze możliwości do ich potrzeb. Płyty, na specjalne życzenie, mogą zostać oznakowane marką klienta według wcześniej przedstawionych wytycznych. Rozbudowane linie produkcyjne pozwalają nam na realizację nietypowych zleceń, co oznacza, że klient może wybrać surowiec do stworzenia swojej wizji podkładu pod rury grzewcze.

Szybko realizujemy zamówienia z całej Europy. Nasza dewiza to: solidnie i na czas! Cieszymy się uznaniem wśród małych firm jak i wielkich światowych korporacji. Każdy klient jest dla nas ważny. Współpracujemy z tymi, którym ufamy. Stawiamy na lojalność i rzetelność bo dobre relacje to podstawa. Wybieramy tylko najlepsze materiały budowlane spełniające najbardziej restrykcyjne europejskie normy. Korzystamy ze sprawdzonych firm transportowych tak by towar dotarł na miejsce przeznaczenia w umówionym terminie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i współpracy.
Na Państwa pytania odpowie nasz zespół
Paweł Lipiszko
Projekty i wyceny
+48 505 342 668
etf@mbig.pl
Anna Lebiedzińska
Sprzedaż
+48 502 695 768
al@mbig.pl
Tomasz Bykuć
Przedstawiciel Handlowy
+48 500 010 607
t.bykuc@mbig.pl
Translate »